Na veel vergaderen en begroten start de BSV op 13 mei met de renovatie van het tweede veld. Al op 8 mei worden de eerste voorbereidingen getroffen. Vanaf 13 mei zal een tiendaagse renovatie worden uitgevoerd, waarna het veld door niemand betreden mag worden. Het veld heeft minimaal 3 maanden nodig om weer wedstrijd en training klaar te zijn. Wij verzoeken dus ook iedereen om absoluut niet het tweede veld op te gaan.

De renovatie heeft wel enkele gevolgen voor iedereen.

1. De trainingen worden verplaatst naar het eerste veld, houd het schema in de gaten

2. De parkeerplaats zal beperkt beschikbaar zijn, omdat dit gebruikt zal worden als depot. Kom dus zoveel mogelijk met de fiets naar de club toe.

De renovatie zal op de voet gevolgd worden en de voortgang zal op deze site worden bijgehouden. Een ieder die nieuwsgierig is, kan een mailtje sturen naar bestuur@vvderijnstreek.nl

Het Bestuur