VV de Rijnstreek start aanstaande zaterdag weer met een nieuwe reeks Mini voetbal. En daar zoeken we nog steeds nieuwe aanmeldingen voor!!

In 12 zaterdagen achter elkaar worden kinderen van 4 tot 6 jaar het voetbalspel eigen gemaakt. Door middel van veel spelvormen zullen we de kinderen, zowel jongens als meisjes, kennis laten maken met de bal, het spelletje voetbal en ook met het om leren gaan met elkaar. Onder de bezielende leiding van een trainer worden de kinderen elke zaterdag een uur en een kwartier beziggehouden met voetbalspelletjes.

We kunnen nog aanmeldingen gebruiken en bieden de eerste training dan ook GRATIS aan. En daarna hoef je pas te beslissen of je door wilt gaan met de voetbalreeks. We beginnen zaterdag om 09.30 en verwachten iedereen om 09.15 achter in de kantine. We starten indien er minimaal 5/6 kinderen zullen zijn. Neem dus ook je vriendjes mee en jut elkaar lekker op om eens te gaan kijken bij VV De Rijnstreek.

Trek dus je sportschoenen of voetbalschoenen aan en komt naar VV De Rijnstreek op 7 september 2013!!!

De Jeugdcommissie