VV de Rijnstreek is nog op zoek naar enthousiaste leden. Met name ons F team kan en wil graag nog wat spelers erbij!! Dus ben je 6/7 jaar en heb je wel zin in een gezellig potje voetballen? Geef je dan snel op via jeugd@vvderijnstreek.nl (ook als je ouder bent kunnen we je goed gebruiken natuurlijk)

Wij hebben alvast wat dingen voor je geregeld, namelijk je krijgt een trainingspak, een tas en een tenue. En natuurlijk hebben we 2 enthousiaste leiders en minimaal 2 trainers om je de kneepjes van het vak bij te leren. Het enige wat we van jou verwachten is spelplezier en een gezonde inzet.

Meteen lid worden? Of wil je eerst een keer gratis meetrainen? Aarzel niet en vul het inschrijfformulier in of meld je bij Robert vd Berg (jeugd@vvderijnstreek.nl)

Inschrijfformulier VV De Rijnstreek

Tot bij De Rijnstreek!!