Natuurlijk weten we allemaal dat we zuinig moeten zijn op onze waardevolle spullen. Maar VV De Rijnstreek wil iedereen nog extra waarschuwen. Afgelopen weken hebben zich een aantal incidenten voorgedaan waardoor we adviseren om mobiele telefoons, pasjes enzovoorts zoveel mogelijk niet meer mee te nemen naar trainingen en wedstrijden.

Er zijn onder andere vreemde personen gespot op ons terrein met kwade bedoelingen en ook zijn de waardevolle spullen van de B1 gestolen uit een kluisje bij een uitwedstrijd. Wij willen iedereen dus extra waarschuwen om waardevolle spullen in de gaten te houden.

We adviseren om alle waardevolle spullen te verzamelen in een tasje en mee te nemen naar de wedstrijd of training en zelf in bewaring te houden. Er zijn namelijk duidelijk kapers op de kust in de regio. Wij als vereniging strijden met de politie tegen dit soort zaken. Laat dit een waarschuwing voor alle clubs zijn.

Bestuur VV De Rijnstreek

Rijnstreek heeft camerabewaking en een alarmsysteem op het complex, maar wees zelf verantwoordelijk!!