9 juni wordt een dag om niet te vergeten!!

Een veld vol spelkussens, een tobbedansbaan, een stormbaan en nog veel meer. Waan je in een wipe out setting! Kom naar De Rijnstreek opĀ  zaterdagĀ  9 juni. Vanaf 16,30 barst het spelgeweld los. Doe je oude kleren of je zwembroek aan en ga ervoor.

De zeskamp is toegankelijk voor ALLE LEEFTIJDEN. Wij zorgen ervoor dat je met je vriendjes de spellen kunt doen. Jij hoeft je alleen maar vol te geven.

Zeg het tegen al je vriendjes, vriendinnetjes, in de buurt, tegen je familie. Kom 9 juni naar de Rijnstreek. Een spellendag om nooit te vergeten!!

Na het glijen, springen en klimmen barst er nog een gezellige avond los. Vanaf 18.00 staat er een lekker hapje klaar en kunnen we heerlijk keuvelen over 70 jaar Rijnstreek. En natuurlijk draait de DJ wat fijne gezellige plaatjes. Maar er is ook ruimtge genoeg voor een lekkere babbel.

Kom je oude vrienden weer eens tegen en haal wat herinneringen op. Of vier gewoon feest. Want De Rijnstreek bestaat 70 jaar. Dat moet gevierd worden!