Na 2 jaar is hoofdtrainersschap van Frans Schaap gaat De Rijnstreek op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Toen de club 2 jaar geleden last minute besloot om weer een standaardelftal op te zetten zocht De Rijnstreek een ervaren trainer die de klappen van de zweep kende. Dat vond de club in Frans Schaap. Dankzij hem en zijn staf is het eerste elftal weer springlevend. En daardoor heeft ook de club weer een boost gekregen.

Maar in het nieuwe seizoen scheiden de wegen en kijken we terug op een positieve en fijne periode. Na de gesprekken begin december hebben beide partijen vrede met de scheiding.

VV de Rijnstreek is trots om zo’n doorgewinterde trainer als hoofdtrainer te hebben gehad.

De Technische commissie gaat druk aan de gang om een nieuwe hoofdtrainer voor de enthousiaste groep te krijgen.

Ehrhard van Dijk blijft wel aan als begeleiding bij het eerste elftal. Wij zijn blij dat we zo’n bedreven elftalleider kunnen behouden voor onze club.