Alle selectiespelers(Rijnstreek 1 & Rijnstreek 2) worden op 4 juni om 20.00 verwacht in de kantine van de Rijnstreek. Op die avond zal de nieuwe hoofdtrainer uitleg geven over het nieuwe seizoen 2013 Р2014. Op deze bijeenkomst zullen de volgende zaken behandeld worden:

– Eerste training en opbouw van de voorbereiding

– Regels in verband met de blessurebehandeling

– Algemene regels omtrent trainingen en wedstrijden

– Samenstelling en selectie van spelers

– Presentatie van de technische staf

Op deze avond willen we ook graag dat elke selectiespeler zijn trainingspak en tas in komt leveren. Dan kan alles weer netjes gemaakt worden en eventuele gebreken opgevuld. Zodat we in het nieuwe seizoen elke speler weer een schone en gerepareerde tas en pak kunnen overhandigen.

Het is erg belangrijk dat je er dinsdagavond 4 juni om 20.00 bij bent!