De Actie “Vrienden op het Veld” is beĆ«indigd. In de hele maand april mochten onze jeugdleden een vriend of vriendin meenemen naar de training. Zij mochten dan gratis meetrainen en proeven aan het voetbalspel. Het was een succesvolle actie met maar liefst 18 kinderen die aan het meetrainen waren. We hopen natuurlijk dat de kinderen zo enthousiast geraakt zijn, dat zij ook lid worden van VV De Rijnstreek. De inschrijfformulieren en een kleinigheidje zijn inmiddels de deur uit.

Wordt lid en maak het seizoen ook af!!

Voor de kinderen die nu lid worden, we moeten het inschrijfformulier wel ingevuld terug hebben, geldt dat zij tot eind mei mogen blijven meetrainen. Dus schrijf je snel in en profiteer van die extra maand meetrainen. En natuurlijk wordt je ook voor het nieuwe seizoen ingedeeld in een team.

Inschrijfformulier VV De Rijnstreek

We rekenen op je!

Het Jeugdbestuur