VV De Rijnstreek slaat een nieuwe weg in

Wordt lid!! jeugd@vvderijnstreek.nl

De Rijnstreek wil vooruit en wil vernieuwen. In deze tijd is het nodig om de jeugd weer op een verrassende manier voetbaleigen te maken. Aantrekkelijke trainingen van een goede (oud-prof) voetballer helpen daarbij.

Daarom gaan we het groots opzetten en vragen we iedereen de brievenbus in de gaten te houden. Ook op de site komt er speciale informatie en aanbiedingen om voetbal weer te laten floreren in Nieuwerbrug. Er gebeurt veel achter de schermen en in de eerste week van Juni kunnen Nieuwerbrug, Bodegraven, Waarder, Driebruggen en alle tussenliggende gebieden een flyer in de bus verwachten met daarop alle informatie. We kunnen niet wachten om Rijnstreek 2.0 uit te draaien.

Nu al enthousiast en wil je lid worden? Mail dan nu al naar jeugd@vvderijnstreek.nl of vul het inschrijfformulier in. Wordt deel van de nieuwe versie van De Rijnstreek.